otrdiena, decembris 27, 2016

Lapsu zeķes

Ar lapsām mūsu ģimenei pēdējā gada laikā ir īpašas attiecības. Mūsu lauku īpašums, kur ir arī mans kalnu namiņš, atrodas pie mežmalas. Līdz ar to, mūsu mājdzīvnieki ir visi meža zvēri. Bet lapsas - jo īpaši. Tām ir sava taciņa cauri sētai, sava ēdamvieta pie ceļa gala, sava guļvieta zem namiņa logiem, un sava sēdamvieta zem namiņa. Tās ļoti nebaidās no cilvēkiem, tās ir ziņkārīgas, bet kaimiņu suņus, kas ir piesieti, tās kaitina garām ejot. Mūsmājas parasti apciemo divas lapsas, kuras meitas ir nokristījušas par Puveklīti un Kārnulīti. Viņas ciemos nāk katru dienu, ir ļoti ziņkārīgas, medīgas, bet reizēm nejaukas - uzrok mauriņu, izvanda miskasti un nokārtojas sētā.
Bet lai nu kā, lapsas mums ir un vispār jau tās ir skaistas. Es Instagramā pat sekoju vienam lapsu profilam - juniperfoxx.
Bet Lielā Saule par lapsām ir jūsmojusi jau sen. Tādēļ arī tapa Lielās Saules pasūtījums - lapsu zeķes.Raksts gana sarežģīts, lai to vēl reizi atkārtotu šādā izpildījumā.


Visātrāk uzadījās stulma daļa. Jo raksts iet skaisti pa apli. Savukārt pēdas daļa, kurai izvēlējos rombiņus oranžā krāsā, grūtības sagādāja ar tumšā diega līdzi paķeršanu.


Zeķu adīšanas sagatavošanās darbi arī nenoritēja tik gludi kā gribējās. Latvijā zeķu dziju krāsu piedāvājums ir visai ierobežots. Tādēļ oranžās krāsas dzija nav zeķu dzija, bet gan Woolrich (Lanosa).
Un ja par lapsām, tad mūsu ģimenes meitenēm katrai ir pa bronzas lapsas gredzentiņam. Un vēl jau procesā, kad top vēl tikai fons, ir arī Lielās Saules Lapsas deķītis.


Ļoti lapsīgs ir šis ieraksts, oranžos toņos, bet arī mīlīgs, noteikti ne viltīgs, drīzāk nebēdnīgs.

Lai Jums jautrs prāts un sirdī smaids!

10 comments:

 1. Košas gan lapsiņu zeķes!Piemīlīgi jau ir šie zvēriņi.
  Veiksmīgu deķīša tapināšanu!

  AtbildētDzēst
 2. Ļoti simpātiskas zeķes. Man trūktu pacietības tādas adīt :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, Sigita! Man ir uztrenēta pacietība. Bet gadās visādi arī man. :)

   Dzēst
 3. JUhū, man arī ir šāds gredzens! Lapsai lapsa!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, Lapsai lapsa! Gredzentiņš tiešām skaists un mīlīgs! :)

   Dzēst
 4. Man patīk! Man piestāvētu ļoti labi :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! Tad tik jāķeras pie adatām un dzijas! :)

   Dzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...