ceturtdiena, marts 01, 2012

Puķu lācis

Mūsmājās atkal jauns ģimenes loceklis. Šoreiz tā ir meitene - lācene. Nez kādēļ man gribās viņu saukt par Rozāliju, lai arī ar rozēm nekas nav ne saistīts, ne kaisīts. :)


Lāču meitene ir 45 cm gara, viena motīva lielums ir 7 cm. Motīvu skaits kopā - 71. Tamboradata nr.2. Oriģināllāča mamma. Motīvs.


Kas lāčukam vēderā? - Sintepons, kas pildīts iepriekš uzšūtā oderītē, lai pa motīvu caurumiņiem nekas nesprauktos ārā. Diemžēl par vēlu attapos un neievietoju lāčukam vēderā rūceklīti, tādu, kādi tie bija manā bērnībā.


Visas ķepas kustināmas, pateicoties pogām, caur kurām tās savienotas ar pretējo ķepu.


Pēc visiem sašūšanas darbiem raudu, kā gribu garu lāpāmo adatu, lai detaļu piešūšana nebūtu tik grūta.


Bet jaunā lācenes īpašniece ir ar lāču meiteni pat ļoti apmierināta. Procesā asistēja, detaļas piemērīja un kārtoja, un uz beigām blakus sēdēja, kā gaidīja, kad Rozālija būs gatava.Cerams, ka lāču bērni nebūs tuvākajā laikā pieprasīti mūsmājās. :)

11 comments:

 1. Lāsis ļooti skaists, krāšņš :))

  AtbildētDzēst
 2. nezinu kāpēc anonīms :( es neslēpjos :)) Sandra no - manas pasaules ;)

  un nekāds ne lāsis.. ehhhh bet gan lācis...

  AtbildētDzēst
 3. Ļoooti skaista lācīte! Un motīvs. Laikam jātiek ātrāk galā ar iesāktajiem gabaliņu darbiem un jāķeras pie lācīša - dikti mīļš. Sakārdināji! :)

  AtbildētDzēst
 4. Kolosāla lāčmeitene Tev izdevusies - es šamo lāci jau pasen ieraudzīju, arī gribējās uzreiz ķerties klāt, bet tad ieskatījos, ka tie motīvi tur dažādi un nav nemaz tik vienkārši to visu izskaitļot un salikt - bet Tu esi lieliski tikusi galā :)))
  Es jau vienu brīdi pat gribēju pirkt šī lāča tutoriāli, bet kaut kā man neiet ar tiem i-net iepirkumiem (varbūt i labi, citādi krietni notērētos :D)

  AtbildētDzēst
 5. Burvīgs lācītis. Izskatās ļoti sarežģīti.
  Interesanta piebilde par to rūceklīti, nemaz nezināju, ka tādus var nopirkt. (Lai gan, loģiski domājot, skaidrs, ka var, ja jau mantām tādi ir iekšā.)

  AtbildētDzēst
 6. Paldies, Sandra (no Manas pasaules)! :)
  Paldies, SiStro! Ja sakārdināju, tad tikai jāķeras pie tamborēšanas! :)
  Paldies, Madara!
  Paldies, Inese! Tev noteikti šis lācis būtu pa spēkam uztamborēt! Sākumā izskatās sarežģītāk, nekā patiesībā ir. :)
  Paldies, akvmari28! :)
  Paldies, Diāna! :) Jā, rūceklīši, dziesmiņas, actiņas, deguntiņi - tie visi ir nopērkami i-neta veikalos. Kādreiz musturā veicām koppasūtījumus. :)

  AtbildētDzēst
 7. Superīgs lācis,raibs un piemīlīgs! Un ļoti akurāts darbs!

  AtbildētDzēst
 8. Jā superīga lāču meitene.Arī es jau kād laiku taisos ko tādu sameistarot,bet vēl nevaru saņemties,liekas diezgan sarežģīti.Lai gan kas zin,jāsāk tik darīt,tad jau izpīpēsies kas un kā.

  AtbildētDzēst
 9. Vai, kāda meitene! :) Burvīga Rozālija.

  AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...