piektdiena, oktobris 11, 2013

Missoni. Rudens/ziema

Nāk rudentiņis,
Būs barga ziema ...

Un ja nu tiešām ziema būs auksta, tad šī Missoni kleita būs tieši laikā.


Adīta no Alize Diva, adatas nr. 2,5.
Sākuma ideju uzzīmēju uz mazas piezīmju lapas, to realizējot, veicu pamatīgus aprēķinus, skaitļoju rindas oranžajām svītrām tā, lai kleitas apakšā tās ir lielākas, augšdaļā - smalkākas, bet vienādā skaitā kā kleitas stāvam.


Un nemaz tik gludi adīšana negāja, jo - ārdīju un adīju, adīju un atkal ārdīju. Kādēļ? Skaistākam rezultātam, lai valdziņu uzmetuma un noraukuma vietā (rokām) neveidojas savilkums, jo kleita adīta vienā gabalā.


Un - gala rezultāts man pašai patīk. Kleita ir ērta un silta, koša, labi iekļaujos rudens ainās, bet ziemā izlekšu uz baltā fona. :)
Un jo vairāk skatos uz kleitas zig-zag svītrām, jo vairāk liekas, ka tajā ir ieadīta čūsku rakstainā josla. Un arī tā šim - Čūskas gadam piestāv.


Atliek vien baudīt skaisto un zeltaino rudeni!

9 komentāri:

 1. Fantastiska kleita! :) Mani tikai nomoca visu laiku viens jautājums. Vai adītai kleitai sēžamvieta neizstiepjas? Tas laikam ir tas galvenais,kāpēc nevaru saņemties,jo negribas,lai staigājot būtu uz dibena burbulis:D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! :)
   Es adu ar smalkām adatām un adījums ir diezgan blīvs, tādēļ manis adītām kleitām sēžamvieta neizsēžas. :) Šķidram adījumam gan tā varētu sanākt. Adu arī no dzijas, kas ir man zināma un labi notestēta. :)

   Dzēst
 2. Šika kleita un izskatās arī ļoti silta!Es vienīgais nesaprotu,kādā veidā adīta vienā gabalā???

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! :) Jā, kleita adīta vienā gabalā - no lejas uz augšu, stāva daļa pa apli, vēlāk uz pusēm sadalīti valdziņi (priekšpusei un mugurpusei), roku garumā pieaudzēti valdziņi rindu beigās. Vēlāk valdziņu uzņemšanas vietā atārdīts, lai uzlasītu vaļējos valdziņus otrai rokai. :)

   Dzēst
 3. nu moins, kleita skaista, pamanāma un visai silta izskatās! ļoti patīk :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Liels paldies! :) Pašai arī ļoti patīk un ar prieku valkāju. :)

   Dzēst
 4. fantastiska kleita rudens krāsās!
  perfekti iezīmēts, piedod, izadīts ģeometriskais kopskats!
  man patīk, ka viduklis ir vienkrāsains!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! :)
   Atradīšu, publicēšu savas piezīmes ar kleitas piegrieztni. Tā arī veidota, lai kleita būtu uz figūras. Un vidukļa tumšā krāsa nedaudz slaidina. Man arī tas patīk. :)

   Dzēst
 5. O, megadarbs!!! Fantastiski! Lai labi valkājas!

  AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...