piektdiena, jūnijs 20, 2014

Sedziņas un peonijas

Turpinu tamborēt un baudīt vasaru. :)


Un, lai arī šoreiz satamborētās sedziņas ir tumšas, to pielietojums (ļoti ceru, ka drīz) būs jau redzams. Bet tikmēr bildes ar peoniju smaržu.Nedaudz prāta atslodzei uzsāku vienu lielprojektu, kas taps lēni un noteikti kā 'ilgais ceļš kāpās'. Pašlaik gan izskatās koši, tādēļ vēl domāju un minu, ar kādu toni pieklusināt topošo lieldarbu. :)
Un pašai sev par atzīmi - links, kurā ir laba kvadrātiņu savienošanas metode.


Un, protams, arī es esmu aizrāvusies ar veloprieku baudīšanu. Šis ir mans skaistulis vārdā Smukums, jo iegādāts Tukumā. Izrotāts un braukā Rīgā. 


Vispār prātā bija doma aptamborēt velosipēdu, bet šis ir tāpat jau skaists un gana spilgts un pamanāms. Jā, un reģistrēts CSDD! :)

Lustīgus un sausus vasaras saulgriežu svētkus!

6 komentāri:

 1. Smukums tiešām ir īsts smukums! Topošā projekta krāsas man šķiet ļoti košas, skaistas un pagaidām nemaz negribētos tās pieklusināt :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! :) Košais lieldarbs pašlaik nedaudz lielāks kļuvis un krāsās ļoti lecīgs. :)

   Dzēst
 2. Tu esi ieintriģējusi ar savu topošo sedziņu kopprojektu - pilnīgi nestādos priekšā kas tur gala būs. Košais lielprojekts lai tāds arī paliek un velosipēds ir ārpus apspriešanas - smuks ka bilde!!!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! :) Sedziņu projekts cerams realizēsies. No manas puses viss sastrādāts, tagad gaidu šuvējas un modeles līdzdalību. :)

   Dzēst
 3. Ooo, laimīgā! Tev ir mans sapņu velosipēds :) Lai labi braukājas!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! :) Jā, arī mans sapnis tas bija. Prieks, ka realizējās! :)

   Dzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...