otrdiena, marts 24, 2015

Sirsnīgai tējošanai

Pavasaris un marts - mans mīļākais gadalaiks, pirmais pavasara mēnesis, mans mēnesis, kad svinu gan dzimšanas dienu, gan savu vārda dienu. 
Šogad sev uzdāvināju burvīgu, skaistu un ziedošu tējas kannu. Bet, lai tējošana būtu sirsnīgāka, krūzīšu paliktņi ar sirsniņām būs tieši laikā.


Atzīšos,man ļoti iepatikās sirsniņas sedziņās, kas, iespējams, vairāk piestāvētu februārim un Valentīna dienai, bet, tā kā marts ir ziedošs mēnesis Sieviešu dienas dēļ, nospriedu, ka tās piestāvēs arī šomēnes.
Tāds lūk sirsnīgs komplekts sirsnīgai tējas pauzei. Sirsniņidejas noskatīju Kamillas Lindbergas (Camilla Lindberg) blogā.


Bet paralēli visiem marta svētkiem meditēju ar krāsām, diegu atlikumiem un iesāku jaunu lielprojektu.


Sirsnīgu pirmo pavasara mēnesi!

8 komentāri:

 1. Koši un krāsaini..... piestāv pavasarim, lai pamostos no īsās ziemas...

  AtbildētDzēst
 2. Atbildes
  1. Skaisti, pavasarīgi, ļoti krāsaini un ... sirsnīgi!!!!!

   Dzēst
 3. Tiešām dzīvīgi un bezgala sirsnīgi! Tā kā februāris nav vienīgais mēnesis gadā, kad cilvēce alkst pēc sirsnības un mīlestības, tad sirsniņas tiklab piedien arī jebkuram citam no pārējiem 11 mēnešiem. Tavs jaunais lielprojekts, rādās, būs tikpat skaists un krāsains kā tā mazie brāļi paliktnīši :) Lai sokas tālākdarbošanās!

  AtbildētDzēst
 4. Hello, I love your crochet, it is beauty, I love this colors, I follow your blog, I have a blog about crochet with free patterns and free crochet diagrams, visit me , hugs from Brazil.
  Visite meu blog - Tita Carré - Crochet

  AtbildētDzēst
 5. skaisti un krāsaini! Lai garda tējošana :)

  AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...