ceturtdiena, aprīlis 07, 2016

Lotusa ziedu mandalas

Mana kārtējā krāsu meditācija. Tik ļoti sagribējās krāsu košumu, krāsu sprādzienu, tādēļ šoreiz mana meditācija sanākusi tiešām koša.Tamborēšanas laikā man pietrūka dziju krāsas, tad gan paslepus, kamēr vīrs pēc darba iemiga, paklusām aizbraucu uz dzijas bodi. Smieklīgi, bet fakts, jo savādāk kāds mani būtu atturējis, atrunājis un piezemējis. Bet atkarība (dziju, krāsu un hobija) dara savu, virza darbus un cilvēku uz priekšu.

Mandalu raksti atrodami Kamillas (Camilla) blogā. Patīk man viņas darbi, raksti un izvēlētās krāsas. Mandalas tamborēju no Alize Diva (100% mikro fibra, 100g/350m), tamboradata n.3.

Otro, gaišāko mandalu tamborēju, to uzsākot ar 12 garajiem stabiņiem (pirmā kā oriģinālā - 14).Bet mandalu tamborēšanas meditācijai pa vidu arī mazas kafijas pauzes rada sirdij prieku un mieru.Tikmēr pavasaris sagaidīts, daba mostās, laiks pašiem pa dārzu rosīties.


 Saulainu un siltu Jums nedēļas nogali!

2 komentāri:

  1. Skaistas mandalas!!! Par to - paslepus uz dziju bodi, smaidu.... man visas dziju bodes pa ceļam, milzīgs gribasspēks vajadzīgs, tām ikdienā gandrīz garām staigājot. Jo bieži - tikai ātri apskatīties jaunumus, tomēr beidzas ar pirkumu.

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Mīļš paldies! Jā, veikali ir kārdinoši! :)

      Dzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...